Užívání trochu jinak

5.10. 2018Monika Fialková538x

Máte malé děti, jsou úžasné, krásně baští, chodí ven , hrají si, všechno je prima. Vy pro ně, zcela přirozeně, chcete to nejlepší. Takže pořídíte skvělé přírodní produkty na podporu imunity jako jsou Factor Base Kids, Alfa+, Gama + , Omega 3 Complete nebo půjdete ještě hlouběji a pořídíte Factor Base, 

Skvělé! Gratuluji k výborné volbě. Může se však lehce stát, že dítko Váš skvělý záměr nebude chtít chápat a prostě produkty odmítne baštit. Myslím, že každá maminka zná situaci, kdy se snaží dítěti dát to nejlepší a ono tvrdošíjně odmítá. Já si třeba dodnes pamatuji, jak byl můj nejstarší syn malý, bylinné produkty ještě nebyly, on byl nemocný, nechtěl jíst, měl teplotu a já mu měla dát antibiotika. Nešlo to, dokonce jsem mu seděla na nožičkách, držela ručičky a když se mi povedlo sirup vpravit do pusinky – on ho vysmrkal. Došlo mi to. Takhle tedy ne! Ten stres byl pro něj horší než celé onemocnění!!

Dnes své nejmladší dceři vymýšlím vše možné, vzala jsem si tehdy ponaučení. Probíhá to tedy různě.  Alfičku  dostává do pití, když to nepřeženete, ani to nepozná. Ideální je do teplého čaje, protože se odpaří ta troch alkoholu, která tam je a zůstanou jen ty cenné látky. Velmi dobře se schovává také do přesnídávky. Ostatně do přesnídávky se dají schovat i všechny ostatní produkty, když to nepřeženete a přidáte piškoty, bude mistička vymetená. Skvělé na schování produktů jsou ovšem také palačinky s marmeládou, protože pikantní chuť marmelády přebije i ten rybí tuk v Gamě+Omega3Complete  Věřte, že palačinky střídáme poměrně často s přesnídávkou. Přísun vitamínu A a D v přírodní formě mi za to stojí.

Já mám to štěstí, že moje dcera od roku a půl baští Factor Base Kids jako zdravý bonbónek. Ale kdyby to tak nebylo, rozdrtila bych ho v hmoždíři na prach a vysypala do jogurtu nebo přesnídávky nebo jen zalila medem na lžičce jako dobrůtku.

Factor Base jsem krom palačinky a přesnídávky také zamíchala do bramborové kaše a do krémové polévky.  Ještě zmíním Emulips, který nám moc pomáhá proti zácpě. Je to olejíček, takže lze nalít místo másla na brambory, na kaši, na rýži i těstoviny, do polévky i do jogurtu. Ideální je natur, který nemá žádnou příchuť.

Ta trocha námahy za to opravdu stojí. Moje děti nejsou nemocné a když se o ně nějaký bacil pokusí, jsou za pár dní fit bez léků.

Ještě zmíním Emulips Slim Drink, který sice nedávám dětem, ale dá se také užívat na spoustu způsobů. Nejen jako čaj, ale nasypat do salátu, na brambory i na chleba. Pomáhá čistit tělo a harmonizuje ledviny, já díky němu tolik nemlsám, protože spolu s Factor Base Kids tlumí chuť na sladké.

Napadají Vás také nějaké netradiční způsoby podávání produktů? Podělte se, prosím.

Napište mi na můj e-mail monika.fialkova@seznam.cz nebo rovnou zavolejte 774336046.

Těším se na každý nový nápad

Monika