Když je do lékárny daleko

30.6. 2018Monika Fialková677x

Dlouho jsem sledovala příběhy o bylinných produktech, troufám si říci, že několik let, které zveřejňovala Tereza Tauferová na Facebooku. Nevěřila jsem jim asi stejně, jako dnes spousta lidí nevěří těm mým. Říkala jsem si, jak je to hrozně drahé a moje mysl byla tímto směrem uzavřená.

Pak jsme se přestěhovali na vesnici. V Praze je člověk zvyklý, že si dojde do lékárny kdykoli. Když na vás něco leze, většinou v pátek večer, koupíte nějaký ten Paralen, Ibalgin, Stoptusin apod. a v pondělí už hurá do práce. Jenže tady lékárna není, tedy je ve městě 6km vedle, ale zavírá v pátek v půl páté a hotovo. Do Prahy 30km….

Zpočátku jsem jezdila do Prahy do práce, takže pohoda. Pak se narodila Adélka. Ještě do jejích 18 měsíců se jezdilo na časté kontroly. Ale pomalu jsem začala uvažovat jinak. Dělat si zásoby, na které třeba rok nesáhnete je zbytečně drahé a navíc, když už jsem v poměrně čistém prostředí, co kdybych přece jen zkusila ty bylinky.

Zavolala jsem tedy Terezce, poradila se, co mám koupit, abych měla kam sáhnout v případě nějaké té virozy. Pořád jsem nevěřila, že to bude to pravé, ale zkusila jsem to.

Začalo to nenápadně. Všimla jsem si, že mne přestala bolet kolena a dokonce zmizely dlouholeté občasné, zato paralyzující bolesti kyčlí, které jsem měla asi 10 let. Koleno mám 8 let po operaci menisku a plastice vazů. Bolelo při každé změně počasí a chůze po schodech byla leckdy utrpením. Říkala jsem si, to je super! Měla jsem velkou radost, sdílela jsem ji dál, až mi jedna kamarádka řekla – to sis vsugerovala, protože tomu věříš. Pro Tebe to funguje, máš to v té hlavě. No, tak tedy ano, uvěřila jsem jí,víra téměř zmizela, kolena ani kyčel nebolela….

Měla jsem sice více energie. Adélka, když zvracela, dostala Alfu, usnula a po probuzení byla v pořádku. Říkala jsem si, že to asi nic nebylo. Manžela bolely zuby, on na to často trpí, samozřejmě v pátek večer. Hrozila cesta na pohotovost, dala jsem mu OK Gel. Mazal a mazal a druhý den velká úleva a v neděli už o bolesti ani nevěděl. Hmm, že by to opravdu fungovalo, no však on si to určitě také vsugeroval…..

Pak našel cestou z práce kotě. Maličké, hladové a hlavně nemocné. Mělo zalepené oči hnisem tak, že naráželo do všeho. Vím dobře, kolik stojí veterina, říkám si, zkusím bylinky. Vymývala jsem mu oči naředěným OK Gelem, kapátkem do tlamičky dostával Alfu s trochou Factor Base NO. Po týdnu viděl na jedno oko, druhé měl mírně rozlepané, po 2 týdnech otevřel i druhé oko, jen tam byla jakoby vyhřezlá tkáň, dávala jsem mu tedy ještě pár kapek Omega 3 Complete. Za měsíc péče s bylinkami byl z něj naprosto zdravý kocourek. Tehdy mi to konečně došlo, To zvířátko se uzdravilo, tomu to nikdo nevnutil do hlavy. Ono to fakt funguje. Navíc použité bylinky stály zlomek toho, co bych dala za veterinu.


Přicházely nové zkušenosti. Známý povídá, nemáš něco na únavu? Dala jsem mu Factor Base NO. Byl spokojený, přestal usínat za volantem a nepadá mu hlava na klávesnici. Časem však přišel, že má zápal plic, ale rád by to zkusil bez antibiotik. Dali jsme tedy vysuké dávky Alfy a Factor Base. Za 10 dnů šel na kontrolu a byl v pořádku. Bez antibiotik. Navíc přestal mít potíže s žaludečními vředy.

Začala jsem dávat výrobky i mému tatínkovi, kterému je 83let.  Špatně chodil, šoural nohy, měl syndrom neklidných nohou a velké bolesti páteře. Měl, už je mu mnohem lépe. Chodí na procházky, zvedá nohy a je bez bolestí. Dokonce má hodnoty při odběrech krve zcela v pořádku a doktor se nestačí divit. Zase ho těší život.

Zkrátka produkty OKG mně i mojí rodině změnily život. Nemáme doma žádné léky, pouze bylinné produkty a poradíme si s každou potíží, která přijde. A opravdu všichni jim skutečně věříme. Mění nám totiž život k lepšímu.

Mohou změnit život i Vám. Chcete také obměnit Vaši lékárničku, plnou chemie za přírodní produkty, které Vaše potíže vyřeší, nikoli potlačí?

Kontaktujte mne :

monika.fialkova@seznam.cz

774336046