Jak by se Vám líbilo ráno vstát a mít o 6 kilo méně???

20.6. 2018Monika Fialková722x

Dnešek krásně začal, stoupla jsem na váhu a zjistila, že mám celkem o 6kg méně za dobu, co užívám produkty OKG.

S touto vizí jsem totiž původně začala tyto bylinky užívat. Postupně jsem však tento záměr přehodnotila.  Pro tělo totiž bylo důležitější zdraví než váha. Přestaly mne bolet kolena, kyčle. Srovnal se mi menstruační cyklus a dokonce se zmírnily příznaky PMS na minimum. Začaly mi mizet drobné mikrovarixy.

Kolena, kyčle

Mám koleno 8 let po operaci menisku a plastice vazů. I přesto pro mne byla chůze po schodech utrpením a věděla jsem předem o každé změně počasí.  Začala jsem tedy užívat OK Betu a OK Gamu. Zanedlouho jsem zjistila, že už mne chůze po schodech nevadí. Také jsem často měla bolesti kyčle a byly to bolesti paralyzující, měla jsem slzy v očích, nejednou mne můj muž musel odnést v náručí. Dnes už jsou tyto bolesti minulostí. Manžel mne sice občas nosí v náručí, ale z lásky.

Menstruační cyklus a PMS

Když byl uveden na trh produkt Factor Base Anti-Age, začala jsem jej užívat, protože jsem byla zvědavá, co se mnou udělá. Výsledky na sebe nedaly dlouho čekat, během 14 dnů jsem byla klidnější, vyrovnanější a měla jsem více energie, což velmi ocenila moje rodina.

Během 2 měsíců se mi upravil cyklus a příznaky PMS, jako je bolení břicha, hlavy a kyčlí jsem téměř nepociťovala.

Mikrovarixy

Bohužel jsem své svazky mikrovarixů nevyfotila, protože se mi vůbec nelíbily. Chyba! Už tam totiž nejsou! Zůstaly mi jen větší žilky, které také postupně mizí. Za tento krásný efekt vděčím kombinaci produktů Factor Base NO a Omega 3 Complete.

Takže zatímco jsem se radovala z opravy mé tělesné schránky a přestala myslet na hubnutí, výsledek se dostavil vlastně i v tomto ohledu. Mám o 6 kg méně, vejdu se do oblečení, které jsem před rokem neoblékla, a to bez drastických diet a nervů s pitím Emulips Slim Drink, který mi pomáhá dodržovat pitný režim, jenž jsem dříve zanedbávala. Po celou dobu také užívám střídavě EmulipsEmulips forte na úpravu metabolismu.

Pojďte si také zlepšit zdraví a upravit váhu přírodní cestou. Ráda Vám poradím s výběrem produktů.

Napište mi na monika.fialkova@seznam.cz nebo zavolejte na tel. 774336046

Těším se i na výsledky každého z vás.

Vaše Monika Fialková